Hľadať produkt
Podrobné vyhľadávanie...

Kategórie Výrobcovia
TOPlist


Rack Triton 19", 18U, RMA je rozvádzač pre inštaláciu dátových a telekomunikačných zariadení a ich distribučných systémov. Má robustný oceľovú konštrukciu jednotlivých častí, zváraný skelet a odnímatelé bočnice. 19" vertikálne lišty môžu byť plynulo n ...
Vaša cena: 263 EUR 
s DPH: 315 EUR 
Veľká čierna pokladničná zásuvka POS-420 s automatickým vysúvaním pre pohodlnú a rýchlu manipuláciu s bankovkami a mincami má robustný, tvrdú kovovú konštrukciu. Poskytuje ľahké vyberanie a pevné uchopenie bankoviek a nastavenie mincových
Vaša cena: 51 EUR 
s DPH: 61 EUR 
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well na DIN lištu s rozšířeným rozsahem provozních teplot s nastavitelným výstupním napětím 24 - 28 V a výstupním proudem 10 A pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem.
Vaša cena: 56 EUR 
s DPH: 68 EUR 
Čierny, jednoduchý a spoľahlivý bezdrôtový telefón Gigaset A120 čiernej farby má trojriadkový podsvietený displej a mäkké tlačidlá. Funkcia Plug & Play. Volanie 18 hodín bez nabíjania, uloženie 50 konktaktov, 25 zmeškaných hovorov.
Vaša cena: 14 EUR 
s DPH: 16 EUR 
Rack Triton 19 '' FLAT-PACK (12U/400 mm) je nástenný rozoberateľný rozvádzač určený pre inštaláciu dátových a telekomunikačných zariadení a ich distribučných systémov. Rozvádzač má celosklenené dvere so zámkom a je dodávaný v rozloženom stave.
Vaša cena: 101 EUR 
s DPH: 121 EUR 
Rack Triton 19 '' (06U/500 mm) je plne zvarovaný sivý rozvádzač určený na inštaláciu dátových a telekomunikačných zariadení. Jednodielny regál má štandardné celosklenené dvere (voliteľné z celej ocele alebo perforácie)
Vaša cena: 110 EUR 
s DPH: 132 EUR 


Aktuality a novinky

[Ďalšie správy]